היה היו פעם...

בבאר שבע, עיר שטופת שמש ואהבה לכדורגל, חיה לה חברת פרסום עם שנים רבות של ניסיון ואהבה אין סופית לקריאייטיב, פתרונות יצרתיים וואפלים לימון (מוזרים כאלה). החברה כונתה ברחבי העיר במספר שמות: החבר׳ה של עידן, לוחמי הדיגיטל, האלה מול פיצה ג׳ו, מפצחי הבריפים והקופירייטרים היפים והמכושרים שצריכים לקבל העלאה. אך שמה האמיתי של החברה, זה שנכתב בספרי הנצח (ומס הכנס) היה: ג׳ונם כהן.

בראשו של המשרד  עמד ולפעמים גם ישב,  עידן כהן, איש פרסום ותיק בעל שתי אהבות גדולות: פרסום והפועל באר שבע. כן כן, ג׳ונם הידוע מהיציע,  זה שניצח על קהל האוהדים למעלה משני עשורים, ניצח גם באותו המשרד, על עובדיו הנאמנים, שיצרו פרסום עם נשמה מבוקר ועד ארוחת צהריים, קצת מאקו, טיקטוק וממשיכים בכל הכוח.

יום אחד, הגיע למשרד אדם עצוב. הוא ניהל רשת קמעונאית גדולה, והעסקים לא ממש שגשגו. "תעזרו לי!" התחנן. "אני צריך יותר לקוחות, יותר מכירות, יותר אהבה!".

עידן חייך חיוך ערמומי. "אל דאגה," אמר. "זה עלינו!".

וכך, צוות ג'ונם כהן יצא למלאכה. הם יצרו קמפיין פרסום מטורף, מלא בהומור ותובנות מהודו ועד כוש. הם השתמשו בכל כלי אפשרי, קנו מדיה, יצרו קריאייטיב, בנו קמפיין 360, חיברו שת״פים עם משפיענים, השתמשו בכל הכלים הטכנולוגיים החדישים מבינה מלאכותית ועד כלי אוטומציה מתקדמים   ועשו את כל זה עם חיוך ורצון אמיתי לעזור לאותו איש עצוב. 

והתוצאה? הצלחה מסחררת! הרשת הקמעונאית התמלאה באנשים, המכירות זינקו ושלום עולמי שכן על העולם (טוב אולי הגזמנו)

מה הלקח של הסיפור?:

  • פרסום עם נשמה  יכול לעשות פלאים.
  • קריאייטיב טוב מנצח הכל.
  • עוד רגע ה-ai ישתלט על העולם אז או שתהיו איתנו ותשתמשו בו או תשארו מאחור.
  • אהבה (לכדורגל, לקניות, או למה שתרצו) היא כוח חזק.
  • וואפלים לימון זה טעים לא משנה מה תגידו.

והכי חשוב:

  • ג'ונם כהן כאן כדי לעזור לכם להגשים את החלומות שלכם.

רוצים להצטרף למסע מטורף של פרסום, קידמה דיגיטלית, יצירתיות ואהבה?

לחצו על "צור קשר" ותתחילו לחוות פרסום כמו שלא חוויתם מעולם!

עידן ג׳ונם כהן

סיים את לימודיו במכללת ספיר בחוג לתקשורת אינטראקטיבית. לעידן ניסיון של עשור ביצירת מהלכי שיווק ופרסום, פיתוח וליווי של מותגים וניתוח השוק סביב כל מהלך. כמי שאחראי על ניהול הצד המסחרי והשיווקי בחברה ועל מחלקת ניהול הלקוחות, הגישה של עידן מתמקדת בזיהוי הצרכים המדויקים והתאמה מקסימלית של מרכיבי הקמפיין אל מול מחלקות המשרד והשת״פים העסקיים השונים. בשעות הפנאי תמצאו אותו במשחקי הפועל באר שבע כדמות מובילה ומוכרת מעל ל-20 שנה האחראית על מיתוג קהל האוהדים והאווירה ביציעים, הנהגת ארגוני האוהדים והחיבור בין המועדון לקהילה.. מגדל ירקות בחצר הבית, נשוי להדר ואב גאה לתאי והכלבה ג׳וי. עוד על העשייה של עידן ועל פריצתו בעולם הדיגיטל >>

הצוות

The staff

עידן כהן

Co-CEO

רוחמה רותם

Office Manager

אלון חננאל

Creative manager

אביב יצחק

Graphic Designer

דברו איתנו